Directeur An Lecluijze anlecluijze@dekrekel.net
Administratief medewerker
Deborah Dumez secretariaat@dekrekel.net
     
     
Zorgcoördinatoren
Julie Pauwels (lager)
juliepauwels@dekrekel.net
  Ulrike Ferket (kleuters) ulrikeferket@dekrekel.net

 
Hoofdschool 'De Krekel' (kleuter)
     
De muizenklas
Joyce Claeys
joyceclaeys@dekrekel.net
De uiltjesklas
Annemie De Blieck
annemiedeblieck@dekrekel.net
De kikkerklas Nathalie Spaerkeer nathaliespaerkeer@dekrekel.net
De bijenklas (K2) Ann Meyvaert annmeyvaert@dekrekel.net
De berenklas (K3)

Deborah Dhondt(afdelingsverantwoordelijke)

deborahdhondt@dekrekel.net

 
 
     
Hoofdschool 'De Krekel' (lager)    
1ste leerjaar A
Sabine Roets
sabineroets@dekrekel.net
1ste leerjaar B
Anja Galle
anjagalle@dekrekel.net
2de leerjaar A

Stefanie Vinck

stefanievinck@dekrekel.net
3de leerjaar A Marjolein Cornelis (vervangend directie) marjoleincornelis@dekrekel.net
3de leerjaar B Liselotte Bracke liselottebracke@dekrekel.net
4de leerjaar A Vicky Antlitz vickyantlitz@dekrekel.net
4de leerjaar B
Fé Vandecasteele
fevandecasteele@dekrekel.net

3e graad: 5de leerjaarA
3e graad: 5de leerjaarB

Katia Bernaerdt
Sofie Van Den Heede

katiabernaerdt@dekrekel.net
sofievandenheede@dekrekel.net

3e graad: 6de leerjaar
Veerle Rutsaert

veerlerutsaert@dekrekel.net


   
Klastitularissen Het Krekeltje
   
De visjesklas (Peuters + K1) Melissa Van Hulse melissavanhulse@dekrekel.net
De muisjesklas (Peuters + K1)
Sandra Marroyen

sandramarroyen@dekrekel.net

De berenklas (K2)
Marleen Haes (afdelingsverantwoordelijke)
marleenhaes@dekrekel.net
De giraffenklas (K2/K3)
Indra De Muynck
indrademuynck@dekrekel.net


 
Bijzondere leerkrachten
 
Kinderverzorging
Christelle Verstraeten
 
Bewegingsopvoeding kleuter

Lynn De Pauw

ynndepauw@dekrekel.net

Bewegingsopvoeding lager
Dries Coene
driescoene@dekrekel.net
Extra ondersteuning (o.a. via SES-uren)

Adelijn Van Doorslaer
Hilde de Smet
Lynn De Pauw
Tineke De Craene

adelijnvandoorslaer@dekrekel.net
hildesmet@dekrekel.net
lynndepauw@dekrekel.net
tinekedecraene@dekrekel.net

Katholieke godsdienst
Luc Meyvaert
meyvaertluc@gmail.com
Niet-confessionele zedenleer
Sarah Hamerlinck
 
Islamitische godsdienst
Nadia Akhattout
 
Protestantse godsdienst    
ICT-coördinator & webmaster
David Braet
 
     
CLB    

Contactpersoon lager en psycholoog

Eva Vandewalle

 

Contactpersoon kleuter en verpleegkundige

Martine Deconinck

 

Schoolarts

Steffi Oosterlinck